znak
Obec Lisov
minimapa

Akce v okolí


Blues Rock Night Plzeň

Místo
Božkovské náměstí 17, Božkov, 32600 Plzeň
Datum konání
Typ

Blues-rocková noc na Božkově! V sobotu, 27. července, v 18 hodin se setkají tři hudební formace na zahradní scéně Hospody Pod Kopcem, v Plzni-Božkově, aby si užili letní blues-rockovou noc. Kapely Mrakoplaš, Emotikon a Limity připravili pro své fanoušky a všechny Plzeňáky atmosférický koncert, kde zazní jejich autorské písně okořeněné světově proslulými skladbami. Nenechte si to ujít, tahle čtyřhodinová show se nebude hned tak opakovat…

Více

Putování na Divoký západ

Místo
Radčická 109, Severní Předměstí, 30100 Plzeň
Datum konání

Prázdniny letí jako voda a vy určitě řešíte, jak zabavit vaše děti? A co takhle vzít je rovnou na Divoký západ? Už neváhejte a přijeďte do West Parku! Je pro vás připravena spousta zábavy, her a dovedností z Divokého západu. Co vás čeká: Nahlédnete do nezkreslené historie osidlování amerického západu. Stanete se na chvíli indiánem, kovbojem nebo zlatokopem a vyzkoušíte si jejich život na vlastní kůži! Naučíte se střílet z luku, házet tomahawkem, rýžovat zlato, lovit mustangy nebo házet lasem. Můžete se stát pomocníkem našeho šerifa a vyfotit se s ním v jeho voze nebo ochutnat speciality z Divokého západu. Připravili jsme pro vás také muzejní expozice obohacené o celou řadu autentických exponátů dovezených z USA a spoustu zábavných aktivit. V neposlední řadě si zatančíte s indiány nebo uvidíte, jak naši kovbojové ovládají biče či lasa. Komentované prohlídky muzea proběhnou ve 12:00, 14:00 a 16:00 hodin. Těšíme se na vás!

Více

IV. MEZINÁRODNÍ DIXIELANDOVÝ FESTIVAL

Datum konání
Typ

Program festivalu 2019 pátek 2. srpen "Prolog": swingová tančírna s Humpoleckým dixielandem sobota 3. srpen Festival začíná neworleánským průvodem všech kapel v 16:00 od katedrály sv. Bartoloměje! Od 17:00 se na pódiu v zahradě Měšťanské besedy vystřídají: The Dixie Hot Licks Humpolecký dixieland Old Time Memory Jazzband (Německo) 22:00 - neworleánská jam-session v kavárně Měšťanské besedy neděle 4. srpen Od 17:00 u formanky v areálu Plzeňského Prazdroje zahrají: Pilsner Jazz Band Dixie Heartbreakers (Německo) Změna programu vyhrazena. V případě nepřízně počasí se program koná ve Velkém sále (sobota) / v Secesi (neděle).

Více

Tabasker na Živé ulici

Datum konání
Typ

Letos se sejdeme na náměstí Republiky.

Více

Datum konání
Typ

Více

Karma: osud a svobodná vůle

Místo
Purkyňova 592, Jižní Předměstí, 30100 Plzeň
Datum konání

Přednáška Je náš osud předurčen, nebo kráčíme společně k cíli a na každém z nás záleží, jak a kudy cesta ubíhá? Proč nekráčíme všichni stejně a nejsme stejní? Mnohá učení východní i západní tradice vysvětlují, jak můžeme svůj osud uchopit do vlastních rukou, méně se trápit a dosáhnout štěstí.

Více

Frightday the 13th

Datum konání
Typ

Přijďte rozehnat obavy z pátku třináctého. Divadlo pod lampou hostí večer tvrdé a temné hudby, na němž svoji pekelnou show odpálí atmospheric black/doomoví Morrigan, silou parního válce rozdrtí přítomné alternative metal v podání Search and Destroy cz. a heavy/thrashové střelivo do vás nasypou Middledark.

Více

Menu

Rychlý kontakt

Obec Lisov
Lisov 3, 33301 Stod

Telefon: 377 311 168             Mobil: 773 516 779   

ou.lisov@seznam.cz

Jihozápadní Čechy z letadla.jpg

Fulltextové vyhledávání

19. 7. Čeněk

Zítra: Ilja

Návštěvnost stránek

070140