znak
Obec Lisov
minimapa
Drobečková navigace

Úvod > Info o obci > Akce v okolí

Akce v okolí


This is ME TOUR

Datum konání
Typ

Veronika podpoří v rámci svého turné regionální útulky „ Vánoční strom splněných zvířecích přání“, který má za cíl dopřát zvířatům v útulcích o Vánocích plné misky dobrot, nové hračky, pelíšky nebo třeba i novou rodinu. Zlevněné vstupné pro účastníky koncertu, kteří přinesou v den konání akce jakýkoliv hmotný dárek pro regionální útulek.

Více

Datum konání
Typ

Více

BRUTUS

Datum konání
Typ

Kapela Brutus je 53 let na scéně. To je výkon, který v Plzni ani v celém Česku nejspíš nikdo nepřekonal. Brutus se může právem nazývat legendou české bigbítové tancovačkové zábavy. Vystřídal se v ní téměř stejný počet hudebníků, jako je jí let, ale vlajka s názvem Brutus vlála celé ty roky vyjma několika krátkých období nuceného přejmenování kvůli zákazům od komunistického režimu. Další úctyhodný fakt představuje délka programu – Brutus hraje čtyřhodinové zábavové koncerty s coververzemi známých písní, ale také z velké části s vlastní tvorbou.

Více

Vánoce pro pejsky

Datum konání
Typ

Zveme Vás na tradiční koncert v rámci dobročinného festivalu Vánoce pro pejsky a to společně s kapelou Duo My Tři. Na benefici hrajeme v sobotu 21. prosince 2019 a to od 20 hodin. Přijďte podpořit dobrou věc a užit si pohodový večer! Těšíme se na Vás!! Vaše ČM

Více

THE BEATLES REVIVAL

Datum konání
Typ

Do KD Šeříková zavítá The Beatles Revival. Přijďte si poslechnout písně této liverpoolské legendy spolu s legendárním Karlem Kahovcem. V jeho podání zazní hity jako Paní v černém, Lásku svou jsem rozdal, Modřínů háj a další. Dojde samozřejmě i na vzpomínku na Karlova velkého kamaráda Petra Nováka, a vy si tak budete moci vychutnat hity jako Povídej, Já budu chodit po špičkách, Náhrobní kámen nebo Hvězdičko blýskavá. Díky nástrojovému obsazení, famózním hlasovým dispozicím a dokonalé sehranosti kapely hrající na vintage nástroje ze šedesátých let, si tyto songy můžete vychutnat v originálních vokálních i nástrojových aranžích, přesně tak, jak byly v šedesátých a sedmdesátých letech nahrány na vinylové desky.

Více

Vánoční unplugged special

Datum konání
Typ

Tak se blížej vánoce a my, jako každej rok, rozpojíme sítě a po hlavě se vrhnem do svátečních bojů urvat si trochu pohody a klidu během nejuspěchanější části roku. Stavte se si po štědrym dnu trochu odpočinout a užít si večírek. Budeme pouštět skořápky, vystřihovat andělíčky a povídat si o ježíškovi!!!

Více

Menu

Rychlý kontakt

Obec Lisov
Lisov 3, 33301 Stod

Telefon: 377 311 168             Mobil: 773 516 779   

ou.lisov@seznam.cz

banner

Jihozápadní Čechy z letadla

Fulltextové vyhledávání

9. 12. Vratislav

Zítra: Julie

Návštěvnost stránek

072806
ikonka